


Отож, протягом року проведено 12 семінарів-тренінгів для батьків дітей з особливими потребами за участі психологів, юристів тощо. Кілька семінарів були виїзними – учасники відвідали Львівське товариство дітей-інвалідів «Джерело», побували у Трускавці в клініці професора Козявкіна, де батьки мали можливість збагатитися іншим досвідом та відпочити від домашніх турбот.
Для дітей, які потребують постійного стороннього догляду, почала діяти ігрова кімната, яку щоденно відвідують 5-8 дітей. У товаристві діє плавальна секція, якій басейн для оздоровлення дітей надає Трускавецький медико-реабілітаційний центр «Перлина Прикарпаття». Батьки залюбки брали участь в організації сімейних відпочинкових таборів. Як результат батьки позбулися тягаря, що дитина начебто не така, як всі, з нею не можна десь вийти тощо.
Сьогодні діти, раніше приречені на самотнє перебування вдома, радіють спілкуванню з ровесниками. Дітлахи щодня тішать батьків своїми успіхами й усмішками, в добровільному товаристві захисту дітей-інвалідів «Надія» здобувають навички, необхідні їм у щоденному житті
Зі слів голови товариства «Надія» Ірини Дзюрах, реалізація проекту стала можливою завдяки фінансовій підтримці Міжобласного благодійного фонду «Фонд розвитку Карпатського єврорегіону».
Довідка ЗІКу.
Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей-інваліді «Надія» об’єднало 184 дитини з різними діагнозами. Його гасло: «Збиратися разом – це початок. Триматися разом – це процес. Працювати разом – це успіх».
«Консультативно-навчальний центр для батьків дітей з особливими потребами» – це п’ятий соціальний проект товариства. Серед проектів, над якими нині працює «Надія», – будівництво реабілітаційного центру для дітей-інвалідів, який реалізує Благодійний фонд «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, та фізично-спортивна реабілітація неповносправних дітей та молоді за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000».
Рубрика: | Світ навколо | |
Додав: | Admin | |
Теги: |