Komissar | Дата: Четвер, 23.12.2021, 10:08 | Повідомлення # 1 |
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Авторитет: 0
Статус: Offline
| Потрібна порада досвідчених дизайнерів або людей, які самостійно зонували та оформляли простір у невеликих житлових приміщеннях. Підкажіть, як самостійно продумати дизайн маленької кімнати, щоб зробити її максимально просторою, комфортною та візуально збільшити площу. Які є дизайнерські прийоми, хитрощі, лайфхаки?
Повідомлення відредагував Komissar - Четвер, 23.12.2021, 10:09 |
|
| |
lyusya | Дата: Четвер, 23.12.2021, 10:12 | Повідомлення # 2 |
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Авторитет: 0
Статус: Offline
| Ось вам поради, як створити дизайн маленької кімнати в будинку чи квартирі, щоб зробити приміщення зручним, комфортним та красивим. Також рекомендую ознайомитись з цими правилами дизайну маленької квартири або будинку:
1. Почніть із планування
Часто вирішити завдання просто гарним декоруванням неможливо – необхідно ретельно опрацювати планування квартири. Найголовніше – визначитися з функціями простору.Як правило, кількість функцій залежить від кількості мешканців. Тобто для однієї людини і для сім'ї з трьох-чотирьох людей – це різні завдання, і друге набагато складніше.
2. Працюйте з кольором
Повірте, фарбування стелі в білий, контрастний до стін колір не вирішить ваших проблем: вона не здаватиметься вище - це все казки. У маленьких просторах особливо цінується майстерність дизайнера створити ілюзію. Спробуйте пофарбувати стелю в один колір зі стінами – ви в буквальному значенні зітрете межі та зробите простір візуально більшим.
Щоб забути про висоту стелі, спробуйте внести контрастний акцент - витончений кант по периметру стелі.Можна піти далі і пофарбувати в колір стін двері - в результаті отримаємо ідеальний фон для предметів і візуально збільшимо розмір приміщення.
Ще одне дотепне рішення – пофарбувати в один тон зі стіною меблі. Цей прийом відмінно працює у маленькій квартирі: меблі буквально розчиняються в інтер'єрі.
4. Оздоблення - теж важливе
Інший простий, але безпрограшний спосіб зробити маленьку квартиру візуально більше – використовувати одне підлогове покриття для всієї квартири. Якщо ви хочете в кімнаті постелити паркет, а в передпокої, наприклад, плитку або камінь, простежте, щоб їх колір збігався за тональністю.
5. Продумуйте місця зберігання речей на етапі проектування
У маленьких квартирах ідеально (хоч і небюджетно) зробити максимальну кількість вбудованих меблів і розмістити всього кілька предметів, цікавих і унікальних. І не забувайте про ліжка з підйомним механізмом: це чудове додаткове місце для зберігання речей.
6. Використовуйте більше дзеркал
Дзеркала чудово працюють у будь-якому просторі, але в маленькому вони просто необхідні. Крім звичайних дзеркал, бувають зістарені – вони добре справляються з різними додатковими функціями. Можна, наприлад, зробити у ванній цілу стіну зі зістареного дзеркала. Виглядає ефектно і не боїться крапель води – через неоднорідність покриття їх просто не видно.
Таке ж дзеркало можна поставити на кухню як фартух. І це також дуже функціональне рішення.Ще один із улюблених прийомів дизайнерів – дзеркало на дзеркалі та бра на дзеркалі. Реалізувати це завдання дуже просто!Пам'ятаєте про дзеркальні меблі чи меблі із дзеркальними вставками? Деякі предмети з придуманих студією для приватних проектів нам так сподобалися, що ми запустили їх у виробництво. Наприклад, тумбочки та комоди двох розмірів із дзеркальними вставками – їх ми виробляємо тепер у будь-якому кольорі та шпоні.
7. Освітлення має бути різноманітним
Світло – один із інструментів створення ілюзій, тому важливо, щоб у маленькій квартирі було кілька сценаріїв освітлення:
· настільні світильники; · торшери; · бра.
Переборщити з джерелами світла у маленькій квартирі дуже складно. Єдине, чого слід побоюватися – самотньої люстри у спальні: абсолютно непотрібна річ.
8. Купуйте багатофункціональні меблі
Нехай пуф біля дивана служить і місцем для сидіння, і столиком для таці з чаєм, а обідній стіл легко перетворюється на робочий. І сміливіше використовуйте скрині: цей предмет меблів може перетворюватися і на диван, і на журнальний столик – залежно від завдання.
9. Не забувайте про фактури
Блискуче і матове, гладке і шорстке, шкіра і хутро - чим різноманітніші матеріали, тим ефектніше буде результат. І тим цікавіше ви розглядатиме деталі, не замислюючись про розмір приміщення.
10. Не захоплюйтесь дрібними предметами меблів
Часто маленькі квартири виглядають, як житло для гномів: складаються з усього дуже дрібного. І це ще більше наголошує: місця хронічно не вистачає. У маленьких квартирах гігантський масштаб потрібний, як ніде.
Максимально високі двері та портали, вертикалі штор, ширми, високі ліжка, торшери, високі рослини, величезне крісло. Це «збиває» масштаб і змушує нашу свідомість сприймати квартиру як більш простору, ніж вона є насправді.
За матеріалами сайту https://www.pobuduy.com/ - все пробудівництво, ремонт та вибір будматеріалів.
Повідомлення відредагував lyusya - Четвер, 23.12.2021, 10:24 |
|
| |